Трибина студената геодезије и геоматике

16.12.2014. - 13:13

Студијски програм за Геодезију и геоматику и Савез студента позивају све заинтересоване да присуствују  трибини на тему “Колегијалност да се не заборави”. Трибина ће се одржати у Свечаној сали ФТН-а у понедељак 22.12.2014. са почетком у 14:15 часова.

На трибини ће говорити:

- Анђелко Матић, председник Савеза студената Геодезије и геоматике – уводна реч
- Драгана Поповић, докторске студије, ФТН  - Савремана геодезија
- Дејан Поповић, мастер студије, University of Lisbon, Information Management School - Building information modeling
- Марко Петроман, мастер студије, ФТН  - Augmented Reality - applications in Geodesy
- Маја Орихан, мастер студије, The Vienna University of Technology, Faculty of Mathematics and Geoinformation - Стручно усавршавање
- Проф. др Миро Говедарица, руководиоц студијског програма  - завршна реч

Циљ трибине јесте ширење информација међу студентима. Неопходно је да се увек тежи ка бољој међусобној сарадњи, јер то како наводе студенти права колегијалност и само тако успех свих је неминован. Трибина че почети минутом ћутања за недавно настрадалог колегу Марка Ивковића.