Избор студијских модула/изборних предмета за школску 2015/2016 годину

22.05.2015. - 13:00
У периоду од 01.06 до 10.07 студенти  I, II и III године основних академских студија школске 2014/15., су обавезни да путем студентског сервиса изврше одабир студијских модула, односно изборних предмета (уколико постоје у датом студијском програму) за ЗИМСКИ и ЛЕТЊИ  семестар школске 2015/2016 године у складу са Планом реализације наставе. У наведеном периоду могућа је и промена иницијалног опредељења путем студентских wеб сервиса. Након 10.07 опредељење за изборне предмете постаје КОНАЧНО и неће постојати могућност да се накнадно промени јер ће распоред часова за школску  2015/16. годину бити направљен на основу тих подататка.

У случају да за модул/предмет по првој жељи нема довољан број заинтересованих студената, студенти ће даље бити  аутоматски распоређени на предмет у складу са рангом  који су одредили приликом  опредељења за изборни предмет. Због тога је важно да се приликом опредељења рангирају сви понуђени модули/предмети на изборним позицијама.

С поштовањем,
Проф. др Драгиша Вилотић, Продекан за наставу