Дан Департмана за индустријско инжењерство и менаџмент

30.06.2015. - 07:29

Дана Департмана за индустријско инжењерство и менаџмент одржаће се 30. јуна са почетком у 11 часова састанком директора свих образовних инстутуција у Србији који се баве овом тематиком, а након тога у 12 часова биће уприличена свечаност у згради ИТЦ.

Департман слави 36. годину постојања и тим поводом на свечаности ће се обратит:

- Представник из Покрајинског секретаријата за науку и технолошки развој
- Ректор Универзитета у Новом Саду проф. др Радован Пејановић
- Декан ФТН проф. др Раде Дорословачки
- Директор Депаратмана за индустријско инжењерство и менаџмент доц. др Бојан Лалић

Том приликом биће додељене традиционалне награде за младе докторе наука који су у току претходне године докторирали, а такође ће бити уручене и плакете компанијама које су показале велико интересовање за студенте који се школују на студијским програмима овог департмана.

Након свечаности биће уприличен коктел на тераси Клуба "Машинац", а све госте ће забављати бенд "Боле и Маја".