Конкурс за обављање летње студентске праксе

30.06.2015. - 12:25

Са циљем унапређења високошколског образовања у Србији,  Јавно предузеће „Електромрежа Србије“ расписује конкурс за обављање летње студентске праксе.

Право учешћа на конкурсу имају студенти завршне  године основних или мастер  академских студија на Техничким/Електротехничким факултетима који су током досадашњег  студирања остварили просек најмање 8,00.
Потребно је познавање рада на рачунару - средњи ниво (Word, Exsel, Power Point, Internet) и способност рада у тиму.

Пракса се расписује за стицање практичних знања у Дирекцији за пренос електричне енергије у више организационих јединица.

Радну биографију и мотивационо писмо доставити Сектору за развој људских потенцијала, на адресу: Јавно предузеће „Електромрежа Србије“, Београд, Кнеза Милоша бр. 11 или електронски на адресу hr@ems.rs.
Пријаве доставити до 10. 07. 2015. године.

Списак организационих јединица за које се расписује конкурс можете видети у прилогу вести.