Студенти ФТН и Звезда у част Марка Ивковића

23.09.2015. - 07:47

Кошаркашки клуб Црвена звезда и кошаркашка екипа Факултета техничких наука одиграће 12. октобра ревијалну утакмицу у част Марка Ивковића са почетком у 19 часова у сали Спенса. Цена улазнице је 200 динара и могу се купити у Гигстиксу у тржном центру "Париски магазин". Сав приход од улазница иде за лечење студента ФТН Душана Травице.

Марко Ивковић је био студент геодезије и навијач "црвено-белих", а трагично је настрадао у Истанбулу прошле године.

Ненад Теофанов,  председник Спортске организације Техничар која је организатор догађаја истакао је да овом ревијалном утакмицом студенти желе да обележе ову трагедију како се не би заборавила, али и да се скрене пажња да се више не понови ни једном љубитељу спортских манифестација.

"Наша је жеља да овај догађај заживи и да се ревијална утакмица одиграва и наредних година у спомен Марку, 12. октобра, на дан када је рођен" наводи  Ненад Теофанов.