ESTIEM European Master Thesis Award

04.11.2015. - 08:21

Студенти који су успешно завршили мастер студије индустријског инжењерства и менаџмента и уколико су свој рад написали на енглеском језику имају прилику да се пријаве на конкурс European Master Thesis Award.

Европска награда за мастер радове за студенте ИИМ (European Master Thesis Award) организује се по први пут у 2015. години и део је иницијативе организације ESTIEM. The European Supply Chain Forum (ESCF) је поносни спонзор конкурса који се истиче својим академским  вредностима.

Организација ЕСТИЕМ је створена да би повећала комуникацију и кооперацију међу студентима и технолошким институцијама у Европи које се баве индустријским инжењерством и менаџментом (ИИМ). Такође, ESTIEM је једина европска организација везана за  IIM и данас је представља 79 група – чланица са више од 60.000 студената у 31 европској земљи.

Више информација, као и саму пријаву на конкурс, можете добити на:  award.estiem.org

За више информација студенти могу да се обрате колегама у ЕСТИЕМ организацији на mail: office.novi_sad@estiem.org.