Посета компанији NORMA GROUP-Суботица

02.12.2015. - 09:43

Обавештавамо вас да је посета компанији NORMA GROUP-Суботица организована за четвртак 3.12.2015. Полазак је у 9:00 часова са паркинга испред Централне зграде Универзитета у Новом Саду.

Програм обиласка обухвата представљање делатности компаније NORMA GROUP (Генерални директор и директор Сектора људских ресурса), обилазак производног погона, разговор са инжењерима из свих сектора компаније и представљање програма праксе.

Предвиђено је да посета траје од 11:00-15:00 часова. Повратак у Нови Сад планиран је у 17:00 часова.

Посета компанији NORMA GROUP је бесплатна, а предност имају студенти завршних година студија са Департмана за индустријско инжењерство и менаџмент и Департмана за производно машинство.

Заинтересовни за учешће у програму праксе компаније NORMA GROUP могу на лицу места предати CV или га касније послати на e-mail адресу коју ће вам представници компаније дати на презентацији.

Сви заинтересовани студенти треба да се пријаве слањем e-mail под називом „Пријава за посету компанији Норма Гроуп“ на адресу:  ellab@uns.ac.rs.

У мејлу је потребно да напишете: име и презиме, број индекса, годину студија, Департман, студијски програм/усмерење.