Савез студената ФТН слави више од пола века постојања

21.03.2016. - 08:22

Свечана академија поводом 55 година постојања Савеза студената Факултета техничких наука биће одржана вечерас у 19 часова у Свечаној сали ФТН.

На Свечаној академији студентима, бившима члановима и некадашњим председницима ове организације обратиће се први председник Савеза студената Јован Вулић, а поред њега говориће и кључне личности који су допринели унапређењу ове организације на Факултету техничких наука и  Универзитету у Новом Саду током више од пола века њеног активног деловања.

Обележавању 55 година постојања Савеза студената, студенти су организовали манифестацију под називом "Недеља Савеза студената" у којој су академцима уприличили многобројна едукативна предавања, хуманитарни турнир и студентске екскурзије.

Обележавање 55 године Савеза студената подржала је Управа Факултета техничких наука.