Студентска научна конференција FISEC 16

25.04.2016. - 08:10

Друга Међународна научна студентска конференција заштите животне средине FISEC 16 одржаће се 18. - 22. маја  2016. у Студентском културном центру Београд. Пријаве за конференцију трају до 30.04.2016.

FISEC 16 је друга међународна студентска конференција која окупља стручњаке из природних и друштвених наука. Конференција има за циљ да промовише мултидисциплинарност као и да створи јединствену прилику за размену и имплементацију научних достигнућа.

Уз подршку многих факултета из земље и региона, научни програм обухвата интерактивна предавања студената и еминентних стручњака. У склопу конференције биће одржане радионице које ће водити експерти са искуством у примени научних достигнућа у привреди.

Учесницима конференције биће омогућено да се упознају са изазовима и стекну искуства у пракси као и да кроз успостављање дијалога између теорије и праксе допринесу подизању свести о значају заштите животне средине.

Више информација о конференцији налази се у прилогу.