Највеће окупљање младих лидера Србије

10.06.2016. - 11:30

Савез економиста Србије и Business Info Group под покровитељством Копаоник Бизнис Форума организују тродневни догађај “Форум младих лидера Србије – YES!”.

Форум има за циљ да окупи 100 младих лидера из целе Србије, повеже их, мотивише за покретање иницијатива у друштву, раду на развоју својих вештина и ширењу круга контакта.

Овом приликом позивамо студенте из целе Србије да се пријаве за учешће на Форуму и буду међу 100 израбраних учесника који ће кроз радионице, панеле, мотивационе говоре и нетwоркинг коктеле, имати прилику да чују занимљиве приче и мишљења релевантних стручњака из области образовања, привреде, друштвеног активизма, бизниса, спорта, културе итд.

Локација: Сребрно језеро, Хотел Данубиа парк
Датум: 7-9. октобар 2016. године
Котизација: 20€ (покривени сви трошкови смештаја на бази пуног пансиона и пута)

Уколико сте:

• Студент завршне године било ког факултета у Србији/ Мастер студент/ Студент докторских студија
• Млађи од 28 година
• Мотивисани да будете актери или иницијатори позитивних промена у друштву

Не пропустите прилику да будете део највећег форума за младе у Србији!

Линк за пријаву: YES! - Апликација
Програм форума са говорницима: YES! Програм

*Апликација за запослене биће прослеђена секторима за људске ресурсе компанија.

Уколико имате било каквих питања или желите да Вашој компанији/стартуп-у/ институцији проследимо апликацију за запослене, пошаљите mail на dragisa.djuric@big.co.rs

Пријаве су отворене до 10.8.2016. 23:59