Посета компанији NORMA GROUP у Суботици

07.12.2016. - 14:33

Поштоване колегинице и колеге,
позивамо вас да се прикључите посети компанији NORMA GROUP у Суботици,  у оквиру које ћете имати прилику да се упознате са департманима фабрике, посетите производњу, отворено разговарате са руководиоцима департмана и генералним директором, а у циљу реализације стручне праксе. NORMA GROUP тражи да у посету дођу искључиво студенти IV и V године, са Машинства, IT и Инжењерство заштите животне средине.

Заинтересовани студенти могу понети свој CV.

NORMA Start програм (плаћена пракса у трајању до 12 месеци) има за циљ да младе људе који су на прагу своје радне каријере упозна са пословним окружењем и уведе у начин функционисања једног индустријског система. Одабрани кандидати ће бити у прилици да своја прва радна искуства стекну у технолошки најсавременијем радном окружењу док се буду сусретали са свакодневним изазовима модерног пословања. Стручна пракса у NORMA GROUP-и, лидеру на светском тржишту у области технологије конструисаних спона и спојница, је савршена прилика да млади отпочну своју каријеру.

Стручна пракса ће се обављати у секторима:

ПРОИЗВОДЊА
ПРОЦЕСНИ ИНЖЕЊЕРИНГ
ПРОИЗВОДНИ ИНЖЕЊЕРИНГ
ПРОЈЕКТНИ МЕНАЏМЕНТ
КВАЛИТЕТ
НАБАВКА
ЛОГИСТИКА
IT
ФИНАНСИЈЕ
ЉУДСКИ РЕСУРСИ
ЗАШТИТА И БЕЗБЕДНОСТ НА РАДУ

Полазак: четвртак, 15.12.2016. године у 08:30h

Трајање посете: три и по сата (од 10:00 – 13:30)

Рок за пријављивање је среда до 8h, 14.12.2016.

Број расположивих места: 100

ВАЖНА НАПОМЕНА: Услов за реализацију посете је минимум 50 пријављених заинтересованих студената.