Такмичење за најбољу студентску идеју

03.03.2017. - 13:13

Универзитет у Новом Саду  у оквиру ERASMUS+ IF4TM пројекта организује Такмичење за најбољу студентску идеју за студенте основних, специјалистичких, мастер и докторских студија.

Такмичење за најбољу студентску идеју покренуто је у оквиру ERASMUS+ IF4TM пројекта чији је члан и Универзитет у Новом Саду, а којим координира Универзитет у Крагујевцу у партнерству са још 17 партнера из 6 земаља. Такмичење се реализује кроз седам локалних такмичења у Крагујевцу, Београду, Новом Саду, Нишу, Новом Пазару и Зрењанину и кроз организацију националног финалног такмичења у Привредној комори Србије.

Организатори такмичења су високошколске установе, чланице пројекта, и то: Универзитет у Новом Саду, Универзитет у Крагујевцу, Универзитет у Београду, Универзитет у Нишу, Државни универзитет у Новом Пазару, Универзитет Метрополитан Београд и Висока техничка школа струковних студија у Зрењанину. Суорганизатори Такмичења су три бизнис инкубатора из Крагујевца, Београда и Новог Сада.

Право учешћа на Такмичењу имају студенти основних, специјалистичких, мастер и докторских студија.

Универзитет у Новом Саду позива СТУДЕНТЕ ОСНОВНИХ, МАСТЕР, ДОКТОРСКИХ, СТРУКОВНИХ И СПЕЦИЈАЛИСТИЧКИХ СТУДИЈА да у што већем броју учествују у овом такмичењу које им може донети вредне награде, али их и припремити за свет рада који их чека након завршетка студија.

Онлине пријављивање за такмичење је преко пријавног формулара, који се може наћи на сајту www.bsons.uns.ac.rs.
На истом сајту (www.bsons.uns.ac.rs) можете наћи и све друге информације у вези са овим такмичењем.
Пријављивање је од 15. фебруара до 25. марта 2017. године.
Сва питања у вези са такмичењем можете послати организаторима такмичења на следећу e-mail адресу:
if4tm@uns.ac.rs