Свечано отварање пете радионице Winter Academy 2018

23.02.2018. - 11:08

Департман за индустријско инжењерство и менаџмент у сарадњи са Donghua Универзитетом из Шангаја, НР Кина, традиционално по пети пут организује студентску радионицу „Winter Academy – Doing business in China“ у понедељак, 26.02.2018. године на Факултету техничких наука.

Студентску радионицу Winter Academy 2018 ће отворити:
- Проф. др Раде Дорословачки, декан Факултета техничких наука
- Проф. др Бојан Лалић, директор Департмана за индустријско инжењерство и менаџмент
- Др Ненад Поповић, министар за иновације и технолошки развој у Влади Републике Србије
- Њ.Е. господин Ли Манчанг, амбасадор НР Кине у Републици Србији

Уводно предавање на тему: „Пословна култура и привредни развој НР Кине“ ће одржати доц. др Никола Зивлак, предавач поменутог шангајског универзитета и бивши студент Департмана за индустријско инжењерство и менаџмент Факултета техничких наука.

Позивамо све заинтересоване на свечано отварање радионице које ће бити одржано у понедељак 26.02.2018. од 09:30-10:15ч у Свечаној сали Факултета техничких наука.