Презентација мастер и докторских студија на Skoltech институту из Москве

11.05.2018. - 12:58

Презентација о могућностима студирања на Skoltech институту из Москве одржаће се у уторак 15. маја у 11:30ч у Свечаној Сали ФТН-а.

Skolkovo Institute of Science and Technology је нови међународни универзитет у Москви, настао пре седам година у сарадњи са MIT, водећим светским универзитетом.

Овај универзитет је постдипломска школа која нуди мастер и докторске студије из најатрактивнијих научних области данашњице - data science, machine learning, advanced manufacturing, digital engineering, биотехнологије, роботике, енергетике, материјала - у комбинацији са предузетништвом и иновацијама.

Мастер студије на Skoltech-у трају две а докторске четири године а сви студенти који су примљени на студије аутоматски добијају стипендију која покрива школарину, трошкове живота и здравствено осигурање и на мастер и на PhD нивоу. Настава и сви процеси на Универзитету се одвијају на енглеском језику.

Више информација можете пронаћи ОВДЕ као и на: www.skoltech.ru  и http://msc.skoltech.ru/en/

• Није могуће приказати слику.