Додељени ваучери великих компанија будућим Индустријским инжењерима

06.07.2018. - 14:53

И ове године велике компаније као што су: IGB Automotive, Norma Group, Continental, Lear и Carlsberg сносе трошкове школарине за пет студената Индустријског инжењерства.

У оквиру прозивке за упис на Факултету техничких наука 6. јула 2018. године првих пет самофинансирајућих студената Индустријског инжењерства добило је ваучер за ослобађање од трошкова школарине у наредној школској години. Због изражене потражње за стручњацима у области индустријског инжењерства, трошкове школарине сносе велике компаније које запошљавају велики број наших инжењера.

Осим плаћања трошкова школарине, највеће компаније су отвориле низ могућности за сарадњу са факултетом, од усавршавања студената до запошљавања на атрактивним инжењерским позицијама.

Поред ових уговора, Департман за индустријско инжењерство и менаџмент има преко 80 потписаних уговора о студентској пракси и другим видовима сарадње где је основни циљ што боља припрема студената за рад у успешним компанијама.

• Није могуће приказати слику.