Додељене награде најуспешнијим студентима Факултета

13.07.2018. - 13:09

У четвртак, 12. јула у Свечаној сали Факултета техничких наука најуспешнијим студентима ФТН-а додељене су награде за резултате остварене током школске 2016/2017. године.

Најбољим студентима награде су доделили проф. др Раде Дорословачи, декан Факултета техничких наука, проф. др Владимир Катић, продекан за финансије и развој, проф. др Драгиша Вилотић, продекан за наставу, проф. др Драган Шешлија, продекан за науку и међународну сарадњу и председник Студентског парламента Стефан Јањић.

Награђено је преко 300 студената у следећим категоријама:

- Најбољи студент Универзитета у Новом Саду,
- Најбољи студент Факултета,
- Изузетни дипломирани студенти за постигнути успех у току студија (укупан просек 10,00),
- Дипломирани студенти за постигнути успех у току студија (укупан просек 9,50-9,99),
- Изузетни студенти за успех у току студија (укупан просек 10,00),
- Студенти за успех у току студија (укупан просек 9,50-9,99),
- Студенти који су остварили изузетне резултате у спорту.
-Студенти који су освојили једно од прва три места на “Ијадама”.

Награђени студенти су, поред новчаних награда које су им уплаћене на рачун добили и честитке и балоне које су након доделе симболично “пустили” испред зграде Факултета.

Фотографије са свечане доделе награда најуспешнијим студентима можете погледати ОВДЕ.

Видео са свечане доделе награда најуспешнијим студентима можете погледати ОВДЕ.