Презентација и могућности запошљавања у компанији MINTH

19.11.2018. - 09:40

Након што су руководству Факултета техничких наука представили инвестицију вредну 100 милиона евра, представници компаније MINTH одржаће и презентацију за студенте завршних година студија.

Презентација ће се одржати у четвртак, 22.11.2018. године у Свечаној сали (Кула, трећи спрат) са почетком у 13 часова.

Позивамо студенте четврте године основних академских студија као и студенте мастер академских студија из области Машинства, Мехатронике, Индустријског инжењерства, Енергетике, електронике и телекомуникација, Рачунарства и аутоматике и Инжењерства информационих система да присуствују презентацији на којој ће се представити расположива радна места у производном погону у Лозници.
Кинеска компанија MINTH бави се производњом ауто делова и снабдева произвођаче аутомобила са више од 80% удела на светском тржишту.

Пожељно је да заинтересовани кандидати понесу свој CV и да попуне online формулар који се налази у прилогу.