Додељени сертификати професорима за допринос интернационализацији ФТН-а

08.01.2019. - 09:44

Професорима Факултета техничких наука који су учествовали у реализацији наставе за стране студенте током последњег семестра додељени су сертификати.

У овом семестру преко програма мобилности на Факултету техничких наука боравило је 27 студената из девет различитих земаља. Управа Факултета, заједно са Службом за међународну сарадњу иницирала је да се свим професорима који су учествовали у реализацији наставе за стране студенте, доделе сертификати који потврђују да Факултет техничких наука препознаје значај мобилности у контексту интернационализације Факултета. У овом семестру у реализацији наставе учествовало је преко 50 професора, а добијене сертификате запослени на Факултету техничких наука моћи ће да користе на конкурсу за избор у звање. Овим поводом, организована је свечаност, а планирано је да се овакав вид промоције одржи након сваког семестра.

• Није могуће приказати слику.