Обавештење за студенте Докторских академских студија

26.02.2019. - 10:28

Поштовани,
Обавештавамо Вас да ће проф. др Бранко Каталинић, редовни професор Техничког Универзитета у Бечу, дана 02.03.2019. године у периоду од 10 до 13 часова, одржати предавање:
“Education of Engineers for Digital Age: Challenges, Chances and Risks”

Поменуто предавање се одржава у оквиру предмета „Одабрана поглавља из Индустријског инжењерства и инжењерског менаџмента“, и за студенте докторских студија на студијском програму Индустријско инжењерство и  инжењерски менаџмент су обавезна, док се за студенте свих осталих студијских програма ово предавање рачуна као присуство на предмету Актуелно стање у области.

Предавања ће се одржати у амфитеатру (А1) Истраживачког и технолошког центра (зграда ИТЦ, 3 спрат )
У прилогу је биографија Проф. др Бранка Каталинића и садржај његовог предавања које ће одржати у суботу.

(ВАШЕ ПРИСУСТВО ЋЕТЕ ПОТВРДИТИ ПОТПИСИВАЊЕМ НА СПИСАК ЗА СТУДЕНТЕ ДОКТОРСКИХ СТУДИЈА)