Отварање PARTAKE изложбе студентских радова у Будимпешти

03.06.2019. - 13:01

Изложба студентских радова PARTAKE, која се реализује у оквиру пројекта v4Participation, биће отворена у четвртак, 6.јуна, у просторијама Центра за савремену архитектуру (KEK) у Будимпешти.
На изложби ће бити представљени радови студената четврте године Департмана за архитектуру и урбанизам, који су у оквиру предмета Синтезни пројекат примењивали партиципативне методе у истраживању потреба и интересовања корисника простора, и дизајну задатих просторних целина на Новом насељу. Рад у оквиру предмета реализован је уз менторство наставника и сарадника са Департмана за архитектуру и урбанизам (проф. др Милица Костреш, Ранка Меденица Тодоровић, Растко Ножинић и Ивана Мараш), у сарадњи са организацијом Ново културно насеље, која је и партнер на пројекту.

Изложба PARTAKE биће отворена недељу дана у просторијама KEK-а у Будимпешти. Пројекат v4Participation финансиран је од стране Вишеградског фонда.