Свечани пријем студената прве године студија

24.09.2019. - 12:43

Факултет техничких наука традиционално организује Свечани пријем студената прве године студија у школској 2019/20. години. Пријем бруцоша биће организован у суботу, 28. септембра 2019. године у термину од 11 до 13 часова на Тргу Доситеја Обрадовића, испред улаза на Факултет, уз прикладан програм.

Бруцоши ће имати прилику да се упознају са Управом Факултета, руководиоцима Департмана а том приликом ће им се обратити декан Факултета техничких наука, проф. др Раде Дорословачки.

На догађају ће се бруцошима представити студентске организације које делују на Факултету техничких наука и службе Факултета са којима ће студенти сарађивати у току студија. На штандовима који ће том приликом бити изложени, студенти прве године студија моћи ће да поставе питања старијим студентима.

ПРОГРАМ СВЕЧАНОСТИ:

11.00-11.45 – Окупљање студената, подела пакета добродошлице, музички  програм, представљање студентских организација и служби Факултета.

11.45 - Отварање свечаности

- поздравна реч декана ФТН-а – проф. др Раде Дорословачки
- поздравна реч председника Скупштине Града Новог Сада – Здравко Јелушић
- поздравна реч директора Завода за здравствену заштиту студената Нови Сад – Славица Петровић
- поздравна реч студента продекана ФТН-а – Дејан Наћић

12.15-12.30 – Музички програм – Академија уметности у Новом Саду

12.30-13.00 – Представљање студентских организација, служби Факултета и музички програм (ДЈ).

Студентске организације које ће се представити своје активности:

• Студентски парламент ФТН
• Савез студената ФТН
• Спортска организација Техничар
• Студентска унија ФТН
• BEST Нови Сад
• AEGEE Нови Сад
• ESTIEM LG Нови Сад
• EESTEC LC Нови Сад
• Студентско предузеће
• IAESTE Нови Сад

Службе Факултета које ће се представити своје активности:
• Служба за међународну сарадњу
• Служба за маркетинг

• Није могуће приказати слику.