Студентима ФТН-а обезбеђено учешће на четвртој конференцији о иновацијама Кине и земаља Централне и Источне Европе

03.10.2019. - 13:13

Четврта конференција о иновацијама Кине и земаља Централне и Источне Европе, под називом „Joint Vision for Innovative Future", одржаће се у Београду 8. и 9. октобра.

Поред министарских делегација, на конференцији ће учествовати и представници индустријских и научно-технолошких паркова, пословних инкубатора, универзитета, као и компанија и стартапова из области вештачке интелигенције, сајбер безбедности, паметних градова, железница, е-трговине, роботике и др.

У оквиру ове конференције, одржаће се и „Innovation Talk" у чијем програму су предвиђени тематски панели, округли столови и pitch сесије.

Студентима нашег Факултета обезбеђено је бесплатно учешће на овој конференцији, а пријаве су омогућене ПУТЕМ ОВОГ ЛИНКА до 4. октобра 2019. године до 19 часова. Пријављени студенти ће путем e-mail-а добити обавештење о превозу који је за њих организован.

Програм конференције можете погледати на САЈТУ КОНФЕРЕНЦИЈЕ.