Стипендије за наставак школовања у Народној Републици Кини

27.03.2020. - 19:54

Кинеска академија за свемирске технологије, у сарадњи са Кабинетом министра за иновације и техношки развој додељује стипендије за заинтересоване студенте из Републике Србије који би желели да наставе своје школовање у Народној Републици Кини. Стипендије се односе на област свемирских технологија, сателитских система и сервиса и додељују се за мастер степен студија.

Више информација о Кинеској академији за свемирске технологије и студијском програм пожете пронаћи у прилогу, а кандидати заинтересовани за могућност остваривања каријере у области примене свемирских технологија, сателистских система и сервиса би приликом пријаве добили и техничку подршку од Кабинета министра, Кинеске академије за свемирске технологије и Кинеске националне свемирске администрације.

Заинтересовани кандидати требало би да се обрате Кабинету министра за иновације и технолошки развој на e-mail адресу: nevena.boskovic@mbpi.gov.rs , како би се упознали са условима и процедуром пријаве.