Почеле пријаве за такмичење у управљању пројектима

22.01.2021. - 08:31

Такмичење у управљању пројектима Project Management Championship намењено је свим студентима који су заинтересовани за област пројектног менаџмента и који желе да унапреде своје знање и вештине на локалном и глобалном нивоу.

Пројекат је инициран од стране IPMA Young Crew-а, огранка Међународне асоцијације за управљање пројектима (IPMA). Код нас га спроводи IPMA Young Crew Србија, као део Удружења за управљање пројектима, са мисијом развијања и промоције пројектног менаџмента као професије.

Project Management Championship  је такмичење намењено студентима који проучавају управљање пројектима и чине га 2 фазе:

Национално такмичење које се састоји из квалификационе рунде и националног финала. Квалификациона рунда ће се одржати 27. фебруара online и тимови ће решавати 100 питања за 100 минута. Могуће је користити литературу и интернет. Шест тимова који остваре најбоље резултате се даље пласирају у Национално финале које ће се одржати 14. марта 2021. године.

Победнички тим ће добити јединствену прилику да представља нашу државу на Интернационалном такмичењу, које је друга фаза пројекта и ове године се одржава у Србији!

Могу се пријавити већ оформљени тимови од по 3 или 4 члана.
Такође ће бити омогућене индивидуалне и пријаве у пару и у том случају тим формирају организатори.

Регистрациони процес траје од 20. јануара до 20. фебруара. Пријаве се налазе ОВДЕ

За додатне информације посетите друштвене мреже овог такмичења.