61. рођендан Факултета техничких наука

18.05.2021. - 09:15

На данашњи дан 1960. године основан је Факултет техничких наука, једна од најсавременије организованих високообразовних институција у Србији и региону. Користимо ову прилику да свим студентима, наставницима, сарадницима, професорима, запосленима у стручним службама, бившим студентима и пријатељима Факултета честитамо 61. рођендан ФТН-а.

На жалост свих нас, због околности у којима се већ дуже време налазимо нисмо у могућности да за бројне званице, две генерације златних индекса, наше студенте и запослене организујемо прославу како смо то до сада чинили.

Поносни смо на истрајност и одговорност коју већ седму деценију показујемо у остварењу основног циља ФТН-а – безрезервно пружања знања. Свесни да будућност доноси нове изазове више него икада спремни смо да на њих одговоримо.