Бесплатне онлајн радионице из енглеског језика

18.05.2021. - 10:26

У току ове школске године, у сарадњи са Америчком амбасадом у Београду, Факултет техничких наука је организовао серију од десет онлајн радионица под називом Енглески језик струке (ЕЈС) – мост између учионице и радног места током којих су студенти свих универзитета у Србији били у могућности да унапреде своје језичке вештине неопходне за успешно обављане пословних активности на енглеском језику.

Због великог интересовања наших студената за програм, две најинтересантније радионице ће бити поновљене само за студенте Факултета техничких наука. Прва радионица ће се бавити примерима писаних облика комуникације у пословном окружењу. Друга радионица ће бити посвећена говорним вештинама, посебно држању пословних презентација на енглеском језику.

Радионице ће се одржати онлине преко Zoom платформе. Распоред презентација је следећи:

1. Write to impress (preparing students for business emails and documents in English).
Термин радионице је: 24. мај 2021. од 17.00 – 19.00 часова.

2. Speak confidently (preparing for business presentations in English).
Термин радионице је: 25. мај 2021. од 17.00 – 19.00 часова.

Радионице ће водити проф. др Весна Богдановић и доц. др Драгана Гак са Катедре за друштвене науке.

Обе радионице ће бити онлајн на енглеском језику, па је неопходно да Ваше знање језика буде на Б1 или вишем нивоу.

Уколико сте заинтересовани, молимо Вас да попуните ОВАЈ ФОРМУЛАР до 21. маја. Свим заинтерсованим студентима ћемо послати линк преко кога могу да се прикључе радионицама.