Web Design Open Day 22/10/2021

19.10.2021. - 07:57

У петак, 22. октобра, са почетком у 17:00 часова на Факултету техничких наука у Свечаној сали одржаће се пети по реду Web Design Open Day у организацији Департмана за графичко инжењерство и дизајн.

У оквиру овог догађаја представиће се предавачи из успешних web дизајн компанија са следећим темама предавања:

Немања Веселић (Managing director @ ERYCE), "Дизајнер производа - уметник или инжењер?"
Немања Јовановић (Front-end developer @ ERYCE ), "Искуство награђеног студента"
Ања Худак (UX/UI junior designer @ Purezeen), "Моје најуносније искуство"
Дуња Ђуровић (Front-end lead @ FSD), Вукашин Даскаловић (Delivery manager @ FSD), "Од праксе до посла"

Након предавања у Свечаној сали, одабрани студенти мастер студија представиће своје студентске пројекте израђене у оквиру предиспитних обавеза на предмету Web дизајн на основним академским студијама Департмана за графичко инжењерство и дизајн. Студенти са најбоље оцењеним пројектима ће добити прилику да похађају стручну праксу у наведеним компанијама.

Са задовољством позивамо ГРИД студенте и све заинтересоване да присуствују овом догађају.