Додељени сертификати о успешно завршеном програму Припрема за пословну комуникацију на енглеском језику

21.01.2022. - 11:03

У току новембра и децембра 2021. године, наши студенти, као и студенти других универзитета у Србији, имали су прилику да унапреде своје вештине држања пословних презентација, писања пословних имејлова, учествовања на пословним састанцима и конференцијским позивима као чланови међународних тимова, као и припреме за интервјуе за добијање посла. Програм Припрема за пословну комуникацију на енглеском језику, уз подршку Америчке амбасаде у Београду и Факултета техничких наука Универзитета у Новом Саду, осмислиле су и реализовале доц. др Драгана Гак и проф. др Весна Богдановић. Свим студентима који су успешно завршили овај програм додељени су сертификати.