ФТН на Сајму образовања ПУТОКАЗИ 2022

11.03.2022. - 10:02

Штанд Факултета техничких наука, и ове године, на Сајму образовања „Путокази" посетио је велики број матураната и наставника средњих школа, али и студената који постдипломске студије желе да наставе на ФТН-у. Маркетинг служба заједно са Маркетинг тимом ФТН-а је као и до сада,  представила нову уписну кампању и свим заинтересованим посетиоцима одговарала  на сва питања везана за упис на Факултет школске 2022/23. године.

Током два сајамска дана штанд ФТН -а посетили су средњошколци из Новог Сада, Врбаса, Бечеја, Панчева, Суботице, Бачке Паланке, итд.

Они који ове године нису били у могућности да посете Сајам све информације о упису на Факултет техничких наука могу да пронађу на сајту www.ftn.uns.ac.rs/upis као и путем Фејсбук групе БИЋУ СТУДЕНТ ФТН- УПИС 2022 која сада броји више од 2000 чланова.

Како је било на Сајму "Путокази" можете погледати на фотографијама и у видеу испод:

Није могуће приказати слику.