5 ствари о раду на пројектима које бисмо волели да смо знали на факултету

13.06.2022. - 13:22

У понедељак 20. јуна од 12 часова у Свечаној сали Факултета техничких наука, представници компаније Vega IT одржаће се предавање на тему "5 ствари о раду на пројектима које бисмо волели да смо знали на факултету".

Предавачи ће бити Ана Свитлица и Кристиан Тот, software developer-и у компанији Vega IT и некадашњи студенти Факултета техничких наука. Ана је студије завршила на студијском програму Рачунарство и аутоматика, док је Кристиан био студент Примењеног софтверског инжењерства.

Током предавања они ће се дотаћи најчешћих изазова у тимском раду са којима се студенти срећу приликом рада на факултетским пројектима. За сваки изазов ће навести примере и ситуације из индустрије, као и решења истих пратећи агилне методологије - SCRUM.