Свечани пријем студената прве године студија

26.09.2022. - 11:57

Факултет техничких наука традиционално организује Свечани пријем студената прве године студија у школској 2022/23. години.

Пријем бруцоша биће организован у суботу, 01. октобра 2022. године у термину од 18.15 до 20 часова на Тргу Доситеја Обрадовића, испред улаза на Факултет, уз прикладан програм.

Бруцоши ће имати прилику да се упознају са Пословодством Факултета, руководиоцима Департмана и том приликом ће им се обратити декан Факултета техничких наука, проф. др Срђан Колаковић.

На догађају ће се бруцошима представити студентске организације које делују на Факултету техничких наука и службе Факултета са којима ће студенти сарађивати у току студија. На штандовима који ће том приликом бити изложени, студенти прве године студија моћи ће да поставе питања старијим студентима.

ПРОГРАМ СВЕЧАНОСТИ:

18.15-19.00– Окупљање студената, подела пакета добродошлице, музички програм, представљање студентских организација и служби Факултета.

19.00 - Отварање свечаности
- поздравна реч декана ФТН-а – проф. др Срђан Колаковић
- поздравна реч ректора УНС-а - проф. др Дејан Мадић
- поздравна реч студента продекана ФТН-а – Марко Старовић