ФТН на Сајму образовања ПУТОКАЗИ 2023

13.03.2023. - 14:07

Штанд Факултета техничких наука, и ове године, на Сајму образовања „Путокази" посетио је велики број матураната и наставника средњих школа, али и студената који постдипломске студије желе да наставе на ФТН-у. Маркетинг служба заједно са Маркетинг тимом ФТН-а је као и до сада,  представила је све студијске програме основних студија и свим заинтересованим посетиоцима одговарала  на сва питања везана за упис на Факултет школске 2023/24. године.

Током два сајамска дана штанд ФТН -а посетили су средњошколци из Новог Сада, Сомбора, Кикинде, Врбаса, Бечеја, Суботице, Бачке Паланке, Панчева итд.

На овогодишњем Сајму, по први пут, Факултети су приказивали интерактивни садражај па су тако посетиоци имали прилику да посете неке од седам радионица у организацији представника студијских програма нашег факултета.

Они који ове године нису били у могућности да посете Сајам све информације о упису на Факултет техничких наука могу да пронађу на сајту www.ftn.uns.ac.rs/upis као и путем Фејсбук групе БИЋУ СТУДЕНТ ФТН- УПИС 2023 која сада броји више од 2000 чланова.

Како је било на Сајму "Путокази" можете погледати на фотографијама и у видеу испод:

Није могуће приказати слику.