Средњошколци на првоаприлском Дану отворених врата

03.04.2023. - 08:43

Велики број средњошколаца, њих преко 600, посетило је у суботу, 01. априла 2023. године Факултет техничких наука у оквиру манифестације Дан отворених врата.

Амфитеатар А1 Факултета био је пун средњошколаца који своје школовање планирају да наставе на највећем факултету у региону. На самом почетку наши будући студенти имали су прилику да се кроз презентацију коју су водили чланови Маркетинг тима ФТН-а упознају са студијским програмима које могу уписати у школској 2023/2024. години, о начину полагања пријемног испита, могућностима конкурисања на више студијских програма ("ПЕТ ЖЕЉА"), статистици претходних година и другим значајним информацијама.

Након опште презентације о Факултету, матуранти су могли да послушају и презентације студијских програма за које су заинтересовани.

Матуранти су као и на предновогодишњем Дану отворених врата добили прилику да се у холу Факултета упознају са студијским програмима кроз њихове пројекте и радове, као и да разговарају са будућим колегама о свему што их интересује.

Није могуће приказати слику.