Инфо дан Катедре за енергетску електронику и претвараче

04.04.2023. - 13:11

Катедра за енергетску електронику и претвараче, Департмана за енергетику, електронику и телекомуникације обавештава све студенте да ће се у уторак, 11. априла 2023. године, с почетком у 9 часова одржати трећи по реду Инфо дан у просторијама Научно технолошког парка, Фрушкогорска 1, Нови Сад (главни улаз са Фрушкогорске улице).

Инфо дан је осмишљен са идејом да се студенти упознају са могућностима запошљавања и развоја каријере у компанијама које послују у нашој земљи, као и да се компаније представе и упознају са образовним кадром наше катедре. Компаније ће у временском периоду од 20 минута представити своју делатност и могућности обављање праксе у компанији и запошљавања.

Током целодневног догађаја испред Амфитеатра биће постављени штандови компанија.

Ради што боље организације моле се сви заинтересовани да се пријаве путем формулара.

Агенду догађаја можете погледати у наставку.

• Није могуће приказати слику.