Презенација студентске стручне праксе у органима јавне управе

30.10.2023. - 11:41

Уз подршку Министарства државне управе и локалне самоуправе и тима ЕУ пројекта „Видљивост и комуницирање реформе јавне управе“ одржаће се студентска стручна пракса у органима јавне управе.

Презентација за обављање студентске стручне праксе у органима јавне управе одржаће се у уторак, 31. октобра 2023. године, у 11 часова, у амфитеатру Централне зграде Универзитета у Новом Саду (Ректорат).

Сви заинтересовани студенти имаће прилику да у разговору са представницима органа јавне управе и студентима који су већ похађали праксу сазнају више о студентској стручној пракси у јавној управи и конкретним приликама које се нуде у овој академској години.

Ова презентација део је вишегодишње сарадње Универзитета у Новом Саду и Министарства државне управе и локалне самоуправе и најава је за предстојећи, трећи по реду, Сајам студентске стручне праксе у јавној управи који ће се одржати 15. новембра 2023.

Више информација о студентској стручној пракси у јавној управи и Сајму студентске стручне праксе можете видети ОВДЕ.