ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УПИС У ПРВУ ГОДИНУ МАСТЕР АКАДЕМСКИХ СТУДИЈА

19.10.2012. - 00:00
Предност при упису на буџетски статус имају кандидати којима вредновањем студијских програма није одређено полагање предмета разлике. Након уписа свих кандидата без предмета разлике објавиће се евентуални преостали број буџетских места.
Сви заинтересовани канидати морају да се упишу у горе наведеном термину са статусом који ће се касније одредити. Школарина се не мора платити одмах, него накнадно, када се утврди статус студента, после 22.10.2012. године.

Кандидати са предметима разлике моћи ће, приликом уписа да се изјасне да ли ће да се укључе у редовну наставу и да остваре евентуално буџетско финансирање или ће да слушају наставу која се организује викендом (искључиво у статусу самофинансирања).

Студенти ФТН за упис на мастер академске студије подносе:

   Уплатницу за административне трошкове уписа у износу од 6.500,00 динара (уколико је већ плаћено за 2012/13. годину признаје се)
   1 ШВ 20 образац
   Нови индекс
   Анкета о изборним предметима
   Извод из МК рођених
   Уверење о завршеним основним студијама
   2 фотографије 3.5 х 4.5 цм

Кандидати са других установа за упис на мастер академске студије подносе:

   Оригинална документа
   Комплет за упис (који се преузима на заједничком шалтеру уз приказ уплате административних трошкова уписа у износу од 6.500,00 динара
   2 фотографије 3.5 х 4.5 цм