Почеле промоције Факултета техничких наука

25.03.2013. - 00:00
Након веома запаженог наступа на Сајму образовања, маркетинг тим Факултета техничких наука наставља са промоцијом. У наредном периоду ће се одржати презентације факултета у преко 50 средњих школа.

Директна комуникација је најбољи начин размене информација, а утисак је још потпунији када те информације добијете од младих и успешних људи који су у свој професионални живот закорачили са Факултета техничких наука.

Маркетинг тим ФТН ће поред школа у Новом Саду, посетити и средње школе у Зрењанину, Врбасу, Вршцу, Инђији, Руми, Сремској Митровици, Суботици, Сомбору, Бачкој Паланци, Кикинди, Кули, Шапцу, Лозници, Ваљеву, Бијељини, и другим већим градовима.

Распоред промоција можете пратити на следећем линку: www.upis.ftn.uns.ac.rs

Сервиси за матуранте:

   ПОСТАВИТЕ ПИТАЊЕ?“ на ftnupis@uns.ac.rs
   ФАЦЕБООК група „БИЋУ СТУДЕНТ ФТН-УПИС 2013“
   Тwиттер: ФТН_НС
   Фан паге – „Факултет техничких наука – Нови Сад“

Будући студенти и колеге, видимо се на промоцији Факултета техничких наука! Маркетинг тим ФТН