Прилика за студенте мастер и докторских студија

31.08.2016. - 12:05

У оквиру Школе за заштиту животне средине године одржаће се округли сто са темом: Значај студија заштите животне средине у заштити вода, предвиђено је да буду представљени радови студената мастер и докторских студија са темама из ове области.

Организатори, Департман за хемију, биохемију и заштиту животне средине Природно-математичког факултета позива све заинтересоване студенте са да изложе резултате истраживања спроведених у оквиру својих мастер или докторских студија. Проширени апстракти радова биће публиковани у електронској форми.

Реализацију ове секције и могућност учествовања студената основних и мастер академских студија омогућиће Фондација „Доцент др Милена Далмација“ обезбеђивањем 30 бесплатних котизација. Студенти заинтересовани за учешће у раду Школе за заштиту животне средине треба да пошаљу попуњен пријавни лист најкасније до 12. септембра 2016. године.

Све додатне информације можете наћи у документима у прилогу, као и на нашој контакт адреси:

Двадесети по реду Water Workshop, под називом "КВАЛИТЕТ ВОДА" одржати од 21-23. септембра 2016. године на Департману за хемију, биохемију и заштиту животне средине Природно-математичког факултета у Новом Саду.