Позив за студенте 4 године основних студија и мастер студија машинства за презентацију компанија DES и LION KART

20.03.2017. - 11:38

У УТОРАК 28.3.2017. године у 12.15 у Свечаној сали Факултета техничких наука одржаће се презентација компаније DES и LION KART из Суботице, чланице LION Групе.

У циљу сарадње са Факултетом техничких наука, компанија DES - LION KART жели да презентује могућност реализације стручне праксе, израде дипломских и мастер радова, као и свршеним студентима реализацију приправничког стажа и могућност сталног запослења.

Компанија DES се бави производњом система и опреме за дестилацију алкохола.
Компанија LION KART је компанија у развоју и бавиће се производњом делова професионалних Go-Kart возила, као и монтажом комплет возила.

Позив се односи на студенте завршних година основних и мастер студија машинства, односно Департмана за производно машинство, Департмана за механизацију и конструкционо машинство, Департмана за енергетику и процесну технику и Департмана за техничку механику.

Сва питања и прецизније информације ће се добити на овом састанку, тако да би заинтересовани студенти требало да присуствују истом.

Ово је добра прилика за стицање практичног искуства и знања, као и могућности запослења у овом производном систему.

Више информација: www.lion-group.rs, www.des-kazani.rs