Презентација Управе за одбрамбене технологије Министарства одбране

05.05.2017. - 11:48

Позивамо Вас на презентацију Управе за одбрамбене технологије Министарства одбране која ће се одржати у четвртак, 11.05.2017. године у Свечаној сали ФТН са почетком у 13 часова.

Представници Управе за одбрамбене технологије Министарства одбране представиће делатност истраживања, производње и ремонта наоружања и војне опреме, као и указати на постојеће потребе за запошљавањем младих инжењера техничке струке.

Представници Војно-техничког института из Београда, као водеће истраживачке институције у домену наоружања ће у својим презентацијама представити делатност института, актуелне истраживачко-развојне задатке, потребе за ангажовањем младих инжењера техничке струке, као и могућности израде дипломских и мастер радова.

Ова презентација је превасходно намењена студентима са сва три степена студија са циљем да укажу на могућности избора потенцијалних тема академских радова, иновационих и развојних пројеката, перспективе запошљавања у Војнотехничком институту и фабрикама одабране индустрије.