Презентација Управе за одбрамбене технологије Министарства одбране на ФТН

11.05.2017. - 14:04

У Свечаној сали ФТН са почетком у 13 часова у четвртак, 11.05.2017. године одржана је презентација Управе за одбрамбене технологије Министарства одбране.

Пред препуним аудиторијумом представници Управе за одбрамбене технологије Министарства одбране представили су делатност истраживања, производње и ремонта наоружања и војне опреме.

Указали су и на постојеће потребе за запошљавањем младих инжењера техничке струке.

Представници Војно-техничког института из Београда, као водеће истраживачке институције у домену наоружања су у својим презентацијама представили делатност института, актуелне истраживачко-развојне задатке, потребе за ангажовањем младих инжењера техничке струке, као и могућности израде дипломских и мастер радова.