2. Студентска конференција "Анатомија успеха"

15.05.2017. - 17:35

На Факултету техничких наука 25.05.2017. године одржава се друга по реду студентска конференција "Анатомија успеха" која је посвећена актуелним трендовима у дигиталној сфери.

Учесници конференције:
2. Марко Цветковић који се бави дигиталним маркетингом у оквиру Represent Communications система. Оснивач је и регионалног магазина AdriaDaily.com, а последње три године је део тима који је лансирао аутомобилски бренд на светском тржишту - Aqos.
3. Ана Бабић, креатор бренда Шкрабац и аутор радова који су објављени у многим књигама и часописима (Design and Design, European Product Design...).

Организатори "Анатомије успеха" су студенти са усмерења индустријски маркетинг и инжењерство медија, са Департмана за индустријско инжењерство и менаџмент ФТН-а.

Конференција ће трајати од 10.00 до 14.00 часова, а улаз је бесплатан.

Пријаву за учешће можете извршити овде.

Више инфомација о конференцији можете наћи на сајту Конференције или на Facebook страници.