3. Академска конференција „Facing the future 2017“

17.05.2017. - 10:33

Факултет техничких наука и Департман за индустријско инжењерство и менаџмент у партнерству са PMI огранком Србија организују трећу академску конференцију из области пројектног менаџмента „Facing the future 2017“ у понедељак 22.05.2017. године са почетком у 09.00 часова.

Конференција окупља професионалце у области пројектног менаџмента из привреде и академских кругова, као и студенте, будуће професионалце у овој области.

Конференција се састоји из два блока предавања: професионални блок из привреде и студентски блок на ком ће студенти имати прилику да представе своје научне радове.

Програм скупа:

09:00 - 09:30 часова Отварање скупа

09:30 - 12:00 часова  Agile Organisations and Stakeholder Management
• Agnieszka Maria Gasperini, PMP,PMI-ACP, SDI – “Leadership skills to strengthen your Agility”
• Michel Thiry, PhD, FAPM, PMI Fellow – “Agility is not just for projects: Crafting the agile organization”
• Manon Deguire, MSc, PMP – “Uncertainty and Ambiguity: Re-dimensioning the project management space

12:15 – 13:15 часова  Управљање пројектима у Индустријском и софтверском инжењерству
• Марија Вучетић, “Комбинација методологија у теорији и пракси”, VEGAIT sourcing
• Павле Којић, “World Class Manufacturing: Big Changes through small steps”, Tarkett Eastern Europe

14:15 – 17:15 часова  Студентска сесија

Project Management Institute (PMI) је водећа светска непрофитна асоцијација управљање пројектима, програмом и портфељом. Постоји већ 48 година и има локалне огранке у 280 земаља. Најпознатији сертификат Project Management Professional (PMP) поседује преко 650.000 професионалаца у пројектном менаџменту широм света.

Детаљнији програм можете погледати у прилогу.