Сарадња са привредом и пракса студената у компанијама BEX Express и D Express

20.06.2017. - 07:34

Факултет техничких наука, Департман за саобраћај и Катедра за поштански саобраћај и комуникације, потписали су Уговоре о обављању стручне праксе студената Поштанског саобраћаја и телекомуникација у компанијама BEX Express и D Express.
У плану је потписивање уговора и са осталим поштанским и телекоминикационим операторима у Републици Србији.
У ову пословну сарадњу биће укључено око 30 компанија.
Студенти основних и мастер академских студија, смер Поштански саобраћај и телекомуникације могу обављати стручну праксу у Регулаторној агенцији за електронске комуникације и поштанске услуге, у компанијама BEX Express и D Express у току целе године и у ЈП "Пошта Србије" у периоду 15.07. од до 30.09. Компаније BEX Express и D Express најбољим студентима, остављају могућност плаћене праксе у трајању дужем од 10 дана, а за дипломиране студенте могућност запослења.

• Није могуће приказати слику.