38. Дан Департмана за индустријско инжењерство и менаџмент (ВИДЕО)

29.06.2017. - 21:00

У Свечаној сали Факултета техничких наука одржана је прослава 38 година постојања Департмана за индустријско инжењерство и менаџмент 29.06.2017. године.

Том приликом додељене су дипломе амбасадорима добре воље и пословног успеха бившим студентима, а сада успешним инжењерима у компанијама за допринос јачању угледа Департмана и за преношење знања својим млађим колегама кроз различите радионице које се организују на Факултету.

Додељене су захвалнице студентима овог Департмана који су на такмичењу ЕУРОБОТ 2017 у Француској освојили друго, шесто и десето место, затим за освојено друго место у генералном пласману и прво место у знању на такмичењу „Менаџеријада и економијада 2017“ и за друго и треће место које су студенти освојили на националном такмичењу „FTN Challenge 2017“.

У оквиру Дана Департмана уручене су плакете и захвалнице компанијама које су препознале значај студијских програма Департмана и подржале студенте у професионалном  развоју.

Такође, додељени су ваучери младим докторима наука који су у току претходне године на Департману за индустријско инжењерство и менаџмент завршили трећи ниво студија и стасали у наставнике.

На свечаности гостима су се обратили проф. др Ана Ланговић Милићевић, државна секретарка у Министарству просвете, науке и технолошког развоја, проф. др Раде Дорословачки декан Факултета техничких наука и проф. др Бојан Лалић, директор Департмана за индустријско инжењерство и менаџмент, а свечаности су присуствовали продекани Факултета техничких наука, професори са других факултета у Србији, представници компанија, медија, професори и студенти Факултета техничких наука.

Није могуће приказати слику.