Подршка нашим студентима на ГЕНЕРАТОР конкурсу

21.11.2017. - 19:49

Подржите тим у коме учестувује наш студент који са својом идејом апликације за учење енглеског језика учествује у Генератор конкурсу за подршку иновативним предузетничким пројектима који ће генерисати даљи развој иновација.

Ова идеја долази од тима који је своју идеју развијао у iDEAlab-у на Универзитету у Новом Саду. Станари Лабораторије за идеје Миодраг Лазић са Факултета техничких наука и Александра Мирковић са Филозофског факултета развили су АПЛИКАЦИЈУ ЗА УЧЕЊЕ ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА – PRACTICE LIKE THERE IS NO TOMORROW. Своју идеју развили су користећи могућности и ресурсе, а начинили су тим као студенти различитих факултета када су се срели у иДЕАлаб простору. Сви они који желе да вежбају и унапреде свој енглески, сада имају све што им је потребно на једном месту, могу да вежбају шта год желе и кад год желе, у аутобусу или на кафи, и то кроз неограничен број примера.

Линк ка апликацији: http://pltt.emineo.co/

Подржите ову иновативну идеју тако што ћете одвојити минут времена за гласање на следећем линку:
PRACTICE LIKE THERE IS NO TOMORROW