Додела сертификата професорима и асистентима за допринос интернационализацији ФТН-а

02.02.2018. - 17:07

На Факултету техничких наука додељени су сертификати професорима и асистентима који су учествовали у реализацији наставе за стране студенте током последњег семестра.

У овом семестру преко програма мобилности боравило је 27 студената на Факултету техничких наука, из седам различитих земаља. Управа Факултета, заједно са Службом за међународну сарадњу иницирала је да се свим професорима и асистентима који су учествовали у реализацији наставе за стране студенте, доделе сертификати који потврђују да Факултет техничких наука препознаје значај мобилности у контексту интернационализације Факулета. У овом семестру преко 60 професора и асистената је учествовало у реализацији наставе, а добијене сертификате ће запослени на Факултету техничких наука моћи да користе на конкурсу за избор у звање. Тим поводом, организована је прва свечаност, а планирано је да се након сваког семестра одржи овај вид промоције.

Није могуће приказати слику.