Свечни пријем за студенте на размени

26.02.2018. - 13:34

У свечаној сали у кули Факултета техничких наука, у понедељак 26. фебруара 2018. године уприличен је свечани дочек за стране студенте који ће, у оквиру програма размене Erasmus+, летњи семестар својих основних и мастер академских студија похађати на Факултету техничких наука.

Добродошлицу у име Факултета студентима су пожелели проф. др Драган Шешлија, продекан за науку и међународну сарадњу, запослени у Служби за међународну сарадњу и професори предмета које ће гости из иностранства полагати током боравка на ФТН-у.

У поздравном говору професор Шешлија позвао је студенте да упознају Нови Сад и све предности које он пружа, да се повежу са људима а да знање које понесу са ФТН-а примене у животу на разне начине.

Овог семестра на Факултету техничих наука боравиће 10 студената из Литваније, Румуније, Италије и Пољске.

• Није могуће приказати слику.