Бесплатне карте за ENTER конференцију

28.03.2019. - 08:15

Трећа ENTER конференција одржаће се 17. и 18. априла 2019. године у Југословенској кинотеци у Београду. За студенте, који се пријаве до 3. априла биће обезбеђене бесплатне карте.

Пријаве за бесплатне карте можете извршити ОВДЕ.

Треће издање ENTER конференције доноси актуелности из web developmenta, пројектног менаџмента и каријерног развоја са посебним освртом на професионалне резултате и доприносу жена у истом. Конференција је прилагођена програмерима, менаџерима, студентима завршних година техничких факултета и свима који су у процесу преквалификације.
Wei Lin, vice-president for engineering у водећој компанији светској компанији у пољу интернет сигурности - TeleSign и једна од поборница Women in Tech иницијативе, отвориће конференцију као keynote предавач.

Програм конференције је подељен у четири целине:
• Tech Talks - где ће посетиоци моћи да се информишу о новинама у React екосистему, JS библиотекама и фрејмворцима, развоју апликација употребом Kotlina и др.;
• Management Talks - који ће обухватити агилне методологије и  моделе, начине њиховог избора, праћење резултата примене и развој тимова кроз едукацију;
• Career Talks - где ће се причати о планирању развоја каријере и њене фазе, предности и недостаци рада у одређеним типовима компанија, потребним знањима и вештинама за различите позиције у ИТју.
• Практичне “hands-on” радионице током којих ће учесници имати прилику да науче нове вештине на теме попут припреме и процеса разговора за посао, кодирања, прављења WordPress сајта и друге.

Више информација о радионицама можете пронаћи ОВДЕ.

Радионице у оквиру конференције биће. одржане 18. априла, док ће предавања и панел дискусије бити смештене у поподневним сатима 17. априла.