Почетак припремне наставе из математике

20.02.2012. - 00:00
Припремна настава из математике за будуће студенте ФТН, која је била одложена због временских услова, почеће у суботу, 25. фебруара 2012. године, са почетком у 10 часова.
Факултет техничких наука ће у наредном периоду организовати припремну наставу за полагање пријемног испита из математике за следеће струке:

   Група А (електротехничку; грађевинску; саобраћајну; мехатронику, геодезију, анимацију у инжењерству, машинску; менаџмент)
   Група Б (графичку; заштиту животне средине)
   Група Ц (архитектура)

Предавања ће држати професори и асистенти Катедре за математику Факултета техничких наука. Биће поновљено средњешколско градиво са посебним нагласком на области које су потребне за полагање пријемног испита и лакше праћење факултетских предавања. Настава ће се одржавати викендом, у обиму од 40 часова за групу А, 30 часова за групу Б и 20 часова за групу Ц.
Припремна настава ће се одржавати у 2 термина.

Почетни термини курса су:

   25. фебруар, у 10:00 часова у холу ФТН испред књижаре “Стyлос” (група А и група Б)
   10. март, у 10:00 часова у холу ФТН испред књижаре “Стyлос” (група А, група Б и група Ц)

За више информација се можете обратити на бројеве телефона: (021) 6350770 и (021) 4852280.

(1)